BDRM TASARIM

Adı Altında Verdiğim Hizmetler 3 Ana Başlık Altında Toplanabilir.

Aslında tüm bu hizmetler birbiri ile bağlantılı olsa da ihtiyaçlar doğrultusunda ayrılabilir. Bu nedenle bende 4 ana başlık altında ayırmakta faydalı buluyorum.

Web Sitesi Tasarımı

Şirketiniz için ya da kişisel ilgi alanınız için internette olmak istiyorsunuz. Ancak bunun için ne yapanız gerektiğini bilmiyor veya doğru kararları almakta zorlanıyorsunuz. İşte tam olarak bu noktada ben devreye giriyorum. Size işiniz için ya da ilgilendiğiniz alan için doğru tasarımı ve olması gerek web sitesini, sizin fikirleriniz doğrultusunda şekillendirip ortaya çıkartıyorum.

SEO Çalışması

Daha önceden hazırlanmış olan web siteniz var. Ama istediğiniz gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almıyor. Dolayısı ile web sitenizin ziyaretçi sayısı az. Bu sorunlarla yola çıkıp bu sayfayı okuyorsanız ücretli ya da ücretsiz stratejiler geliştirmek için doğru kişi ile iletişime geçtiniz bile.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Firmaların günümüzde ki en büyük sıkıntılarından birisi “Kurumsallık” Ancak bu kavram o kadar yanlış anlaşılmakta ki sadece antetli kağıt ile olacağını sanan işletmeler var. Ne yazık ki bu kadar kolay değil bu iş. Yaptığınız işe uygun bir imaj oluşturmak firmanızı dışarıda temsil edecek komple bir girişim için buradayım.

Powered by themekiller.com