Hizmetlerim

Hizmetlerim başlığı altında dört ana başlığımız yer almakta. Aşağıdan detaylarına ulaşabileceğiniz sekmeler ve sayfanın aşağısında nasıl bir çalışma şekli ile sizlere hizmet verdiğim detaylıca açıklanmıştır. Bunların dışında aklınızda kalan soruları sormak ve bana ulaşmak için iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.

internet-app
Web Sitesi Tasarımı

Yaratıcı ve etkili tasarımlar için buradayım. Kişi / Kurum için en etkili ve hedef kitleyi baz alan mobil uyumlu tasarımlar. Alan adı, hosting, tema işletmeye uygun çözümler için beni arayın.

Detaylar
seo
SEO Hizmetleri

Sektörünüzde sizinle aynı işleri yapan rakiplerinizin arasından sıyrılmak ve sitenizi üst sıralara taşımak istiyorsunuz. İşte bu nedenle doğru yapılmış SEO ve SEM çalışmalarına ihtiyacınız var.

Detaylar
share
Sosyal Medya

Markanızı ya da ürününüzü sosyal medya da öne çıkartmak, takipçileriniz ile etkileşime geçmek ve takipçi sayınızı arttırarak geniş kitlelere ulaşmak için etkili hedef kitle analizleri ile yanınızdayım.

Detaylar
keynote
Marka Yönetimi

Markanızın dijital platformlarda yönetilmesi, kampanyalar oluşturulması, oluşan olumsuz imajların pozitif bir şekle dönüştürülmesi için gereken profesyonel bir çalışma sistemidir.

Detaylar

Çalışma Şeklim

d
İşin sağlıklı çıkması ve hakkaniyetli olması için on adımdan oluşan bozamayacağım ufak bir çalışma düzenim var.  

  1. İlk önce müşterinin (şahıs/firma) talebini dinleyerek ihtiyacının ne olduğu tespit edilir, ardından ihtiyaca yönelik analizler yapılır.
  2. Yapılan analizler neticesinde müşterinin ihtiyacı doğrultusunda alternatif fikirler ve öneriler sunulur.
  3. İş ile ilgili teknik ve mali tüm detayları açıkça belirten fiyat teklifi hazırlanarak müşteriye iletilir.
  4. Fiyat teklifinin onaylanmasının akabinde iş sözleşmesi ve ödeme planı karşılıklı olarak imzalanarak bir nüshası müşteriye verilir.
  5. Müşterinin Sözleşmeyle belirlenmiş olan toplam rakamın, %50 sini ödemesini müteakiben projeye başlanır.
  6. İşin kategorisine göre müşteriden alınması gereken doneler müşteriden alınarak ilgili birime iletilerek projeye başlanır.
  7. Tasarım gerektiren tüm işlerde hazırlanan alternatif tasarımlar müşteri onayına sunulur, müşterinin karar verdiği tasarım üzerinden işe devam edilir.
  8. İş tesliminden önce proje müşteri ön onayına sunulur. Yapılması istenen değişiklik varsa son değişiklikler yapılır ve teslime hazır hale getirilir müşteriden onay istenir.
  9. Müşteri onayı alınan iş, sözleşmede belirtilen teslim tarihine kadar hazırlanır.
  10. İş bitirilerek müşteriye teslim edilir ve kalan bakiye alınır.