Hakkımda
BDRM TASARIM kimdir, nedir...
BDRM TASARIM

1975 yılında Ankara’da doğdum. Eğitimime Ankara’da başlayıp İstanbul’da tamamladım. Microsoft’un MSCE+S Sistem mühendisliği sertifikasını 2003 senesinde aldım. Aktif olarak 1996 yılından beridir Bilgi İşlem sektöründeyim.

Bodrum’a 2005 yılında yerleştim ve Bodrum içinde çalıştığım bunca senedir neyin nasıl olmaması (!) gerektiğini çok iyi anladığımdan dolayı kendi işimi kendim yapmaya karar vererek 2012 yılından beri proje sorumlusu olarak görev aldığım web sitelerini artık kendim yapmaya başladım ve BDRM TASARIM doğdu. (BDRM anlayacağınız üzere BoDRuM‘u temsil ediyor.)

Serkan Özseyhan, BDRM TASARIM adı altında freelance web tasarımı vermekteyim. Aynı zaman da Sosyal Zaman isimli blog sitemde sosyal medya, yeni trendler ve markalaşma süreçleri ile ilgili makaleler yayınlamaktayım. Markaların ve kurumların sanal ortamda yeni trendler ile reklam, satış pazarlama teknikleri, interneti kullanarak fiziksel ortamlarda faydalarından nasıl yararlanabilecekleri konusunda kendimi eğittim. Teknoloji yerinde saymadığı için hala bu araştırmalar ve alınan eğitimler devam ediyor.

Bunların dışında kalan vaktimi pipo ve ahşap ev aksesuarları üretimi ile ilgilenmekteyim.

Evliyim ve bir erkek çocuğum var. Motosiklet, pipo ve bunların dışında yaşama dair hemen her şey ile ilgilenmekteyim.

Bana ulaşmak ve sorunuz varsa sormak için İletişim sayfamdan irtibata geçebilirsiniz.